شرکت تیوا تجارت ماهان

شرکت در فروردین ماه ۱۳۹۴ در اداره ثبت شرکتهای اصفهان متولد شد. نیت از تاسیس شرکت تیوا تجارت ماهان دست یافتن به دست نیافتنی ها بود و اینکه انسان قادر است آنچه را که می ببیند خلق کند و آنچه را در تصور می گنجد به مَنصه ظهور درآورد. اساسنامه شرکت : طراحی ، محاسبات ، انجام خدمات مشاوره ، نظارت کلیه پروژه های معدنی، انجام امور مربوط به تهیه و استخراج ، بهره برداری، اکتشاف، استحصال و تبدیل و آنالیز و فرآوری مواد معدنی به محصولات فلزی و غیر فلزی و محصولات وابسته، طراحی ، مشاوره و اجراء در زمینه ساخت خطوط تولید واحدهای صنایع معدنی ، صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی می باشد.

About us

اساسنامه شرکت

استخراج ، بهره برداری، اکتشاف، استحصال و تبدیل و آنالیز و فرآوری مواد معدنی به محصولات فلزی و غیر فلزی

طراحی ، محاسبات ، انجام خدمات مشاوره ، نظارت کلیه پروژه های معدنی

طراحی ، مشاوره و اجراء در زمینه ساخت خطوط تولید واحدهای صنایع معدنی

صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی

About us

تکنولوژی و دانش

شرکت تیوا تجارت با بهره گیری از تجربه بزرگترین تولید کننده و صادر کننده شمش منیزیم در جهان یعنی کشور چین توانست با اتکاء به دانش پرسنل ایرانی و الگو برداری از خطوط تولید مشابه به توفیق تولید شمش منیزیم با روش های فوق الذکر دست یابد، این موضوع باعث فخر و مباهات اندیشه ایرانی بوده بلکه ما را در رتبه شرکت های دانش بنیان قرار داده است که توانسته ایم دانش تولید را بومی سازی کنیم. سیستم های متفاوتی از فشار و خلاء در تاسیسات، حرارت، کنترل و کاهش دما در عملیات حرارتی فرآیند تولید را به شکل متمایزی ویژه و خاص نموده احیاء و چگالش منیزیم حاصل مجموع سیستم های مذکور است.

آرمان شرکت

با توجه به نیت سهامدارن و مدیران شرکت در خلق عملیات و فرآیندها در تولید، همچنین ایجاد بازار های جدید در عرصه اقتصادی شرکت تیوا تجارت ماهان شعار خود را بر این اساس « ما می توانیم. » قرار داده است و نه تنها در حرف بلکه در عمل تلاش می کنیم آن را به نمایش بگذاریم

مدیران

شرکت تیوا تجارت ماهان در بخشهای مختلف تولید و طراحی و مهندسی از پرسنل مجرب و کارآزموده فارغ التحصیلان دانشگاههای داخلی استفاده می نماید و بیشترین تمرکز خود را این واحدها دارد ، افتخار کارکنان مجموعه استقامت و ماندگاری برای دست یافتن به آرمان شرکت می باشد. در حال حاضر حدود ۵۰ نفر نیروی کار در سطوح تحصیلی مرتبط در گروه های شغلی متنوعی چون مکانیک ، طراحی ، حفاظت ، تاسیسات ، متالوژی و اداری ، مالی مشغول به انجام وظایف خود هستند.

Mohammad Ali Ezati

Chairman of the Board , Owner of signature and principal shareholder of the company

Maryam Javanmardi

CEO and Graduate Accounting major

Majid Ezati

Chairman and shareholder of the company

برنامه های آتی

شرکت در نظر دارد با یک جهش به تولید ۶۰۰۰ تن شمش منیزیم در سال دست یابد برای این منظور در شهرک صنعتی سپید دشت واقع در استان چهارمحال بختیاری با رایزی از سازمان های مرتبط اقدام به خرید و سرمایه گذاری در زمینی به مساحت ۱۵ هکتار نموده است و امید است در دو سال پیش رو (اوایل سال ۱۴۰۱) به این مهم دست یابد. با توجه به نرخ رشد بازار داخلی و تولید مازاد نیاز بازار داخلی شرکت قصد دارد مازاد آن را به کشورهای اروپائی صادر نماید. اگرچه امید داریم شرکتهای داخلی بتوانند با افزایش میزان تقاضا کلیه عرضه داخلی را مصرف نمایند و صادرات مواد خام و به اصطلاح خام فروشی به کشورهای دیگر پرهیز گردد. لکن با توجه به قیمت های جهانی این فلز، بازار داغ منیزیم و رشد و میل مصرف جهانی آن رشد سرمایه گذاری را جبران خواهد نمود.